העסקה הוגנת

כחברה שמנהליה צמחו מלמטה, טווס גאה להוביל בשמירה על זכויות העובדים ולדאוג לתנאי העסקה הוגנים ונאורים. אנו מאמינים, כי שמירה על זכויות העובדים משרתת מטרה אנושית בסיסית ובו בזמן תורמת לאיכות השירות.

ואכן, מאז הקמתה, טווס נהנית ממוניטין של חברה ישרת דרך והוגנת בכל הקשור לתגמול לעובדים ולזכויותיהם.

תפיסת העולם שלנו גורסת, כי גם בעולם תחרותי כשלנו – ודווקא בעולם כזה – שכר העובדים וזכויותיהם הסוציאלית על פי כל דין יהיו מחוץ לגבולות התחרות.

כל עובדי טווס ללא יוצא מן הכלל הם בעלי אזרחות ישראלית. אזרחים "כמוני כמוך", המוציאים את לחמם כעובדי ניקיון ועושים זאת בראש מורם, בכבוד ובמקצועיות, במסגרת חברה מסודרת ועבור לקוחות היודעים להעריך זאת.

אנו מאמינים, כי שמירה קנאית על זכויות עובדינו באתר הלקוח משרתת גישה אידיאולוגית אך גם מעשית וכלכלית. ניסיוננו מראה, כי שביעות רצונו ורווחתו של הלקוח יושגו באמצעות ניקיון הרצפה וחדרי השירותים, אך גם באמצעות רווחתו וסבר פניו של עובד הניקיון! 

לפני 25 שנה ייסדנו את החברה על בסיס האמונה והביטחון שניתן לקיים בהצלחה ובכבוד חברה המספקת שירותי ניקיון בסטנדרט שונה מהמקובל בשוק. בתחילת הדרך, היו שראו בנו "עוף מוזר". כיום, ברור לכול כי קשת הצבעים המרהיבה של טווס מציגה את יופיה של החברה הישראלית לפניה השונים, מצד העובד הפשוט ומצדה של החברה העסקית גם יחד.

כיום, אין עוד ספק כי יש מקום ראוי לחברה איכותית המציבה נורמות חדשות של שיפור ביצועים, של רצינות ומחויבות ללקוחות ולעובדים, תוך התעקשות על ציות לסביבה החוקית, התפעולית והמוסרית של חיינו.

האמת שלנו כבר אינה רק השקפת עולם – היא עוצמה. עם צוות של 1,700 עובדים ועשרות רבות של לקוחות, טווס נמנית כיום על החברות המובילות והיציבות בתחומה. אנו גאים בעובדינו הנאמנים ולא פחות מכך בלקוחותינו, ארגונים המייצגים את "ישראל היפה" – איכותיים, נאורים, קשובים, ומעל לכול, שותפים נאמנים לדרך.