שירות ניקיון למשרדים

המשרד - האם רק מקום עבודה? 

המשרד הוא הבית השני או החלופי של כולנו . המשרד הוא גם אחת המסגרות החברתיות הכי אינטימיות שלנו והאמת העובדתית היא שחלקנו מבלים יותר זמן במשרד מאשר בבית.

המשרד הוא המקום  שבו אנו וכל אחד מעובדינו מביאים לידי ביטוי באופן המובהק והמקצועי ביותר את ה"אני" הגשמי והרוחני שלנו, במשרד אנו מצפים מהעובדים שלנו לבצע ולהציג את פסיפס הכישורים הטוב ביותר שיש על מנת לקדם את העסק שלנו.
בעבור זה, מושקעים משאבים התחיליים רבים ויקרים שנועדו ליצור ולקיים סביבת עבודה נעימה .
בתכנון  ובעיצוב המשרד, ברכישת ריהוט יפה ונוח ,בעיצוב נוח ומפנק של המטבח וחדרי השירותים. אנו מבקשים באמצעות מצבו הפיזי של המשרד ליצור שפה ותרבות ארגונית  שתעיד על אופיו של העסק.
את סביבת העבודה הזאת צריך לשמור באמצעות משטר ניקיון שיטתי, מקצועי ומוקפד.

איזה סוג שירות ניקיון מתאים למשרד הבודד ?

על פי גודלו של המשרד  נדע לקבוע האם יש להסתפק בניקיון  סופי בשעות הערב בלבד או האם גם נכון להוסיף ולגבות בשירותי ניקיון במהלך יום הפעילות . כך או כך מטרת שירותי הניקיון היא להתחיל בבוקר את יום הפעילות במשרד, כאשר המשרד נקי  ומצוחצח  בכל חלקיו - החל מדלפק קבלה/מזכירות ,דרך חדרי המשרדים האישיים, עמדות העבודה, חדרי הישיבות, המטבח וחדרי  השירותים.

לוח הזמנים והתאמת תכנית העבודה/שירות

למשרד הבודד נתאים תכנית שירות לניקיון סופי. ניקיון החודר פנימה גם לרמת העמדה/המשרד הבודד  את הניקיון נשאף לבצע בסוף יום העבודה ובשעות הערב כאשר הרוב המוחלט של עובדי המשרד סיימו את העבודה והמשרד כמעט ריק מאדם . כך נוכל  לטאטא, לשטוף לשאוב ,לנקות את שולחנות המשרד והמכשירים האלקטרונים ללא הפרעה לעובדי המשרד וללא הפרעה למנקים . מאחר וזמן העבודה הוא קצר ועולה כסף ,יש להכין תכנית עבודה יעילה וחכמה  לכל יום בשבוע על מנת שבמהלך שבוע עבודה עבודת הניקיון תעשה בכל הפריטים החשובים של המשרד.

מהימנות ואמינות של עובד הניקיון

המשרד הוא גם ביתנו, המשרד הוא המבצר והאוצר של הקניין הרוחני של העסק שלנו , הפקדת מפתחות המשרד בידי עובד הניקיון היא החלטה חשובה ביותר. חברת טווס היא חברה אשר כל עובדי הניקיון המועסקים בה  עוברים מבחני אמינות ומהימנות באמצעות מבדק  ייעודי BI מבית חברת מידות .באמצעות המבדק  ניתן בנקל מחד, לחשוף ולגלות נקודות ציון בעייתיות ברקע של העובד ניקיון ומאידך להתחזק מרמת האמינות של עובד הניקיון.

הדרכה  מקצועית , בטיחות ופיקוח חברה

כל עובדי הניקיון של טווס עוברים הדרכה וחניכה מקצועית  בטרם כניסתם לעבודה ובטרם "קבלת מפתחות " לכל עובד מוסרים ביד את תכנית העבודה, מסבירים את הדגשים ,את סדר הפעולות ואת התוצאה המתבקשת בסוף יום העבודה – משרד נקי ומצוחצח . במקביל אצל הלקוח מועברת לעובד הניקיון גם הדרכה בטיחותית אישית מתועדת.
פיקוח – לכל קבוצת משרדים אזורית יש מנהל שירות אזורי אשר משמש נציג החברה ותפקידו לנהל את מערך השירות ,לבצע ביקורות איכות , לגבות את השירות במקרים של היעדרות ולשמש כתובת בלתי אמצעי לתלונות לקוח או לבקשות לקוח.