מאמרים

מאמר בנושא

רציונל אביב השכר של החלשים / עו"ד אילן שמעוני.

המנקים בחדר הכושר, הבודקים הביטחוניים, המתדלקים, שוטפי הכלים במסעדות, עובדי הסופר במחלקת הבשר והירקות, שליחי הפיצה והסושי ,הסייעות בגני הילדים, העובדים הסיעודיים המחליפים חיתולים להורינו ועוד. כאלו הם "אנשי המינימום" ,יעשו במקומנו את כל העבודות הרעות, יכלו את זמנם, מרצם, גופם, ואת ה"אני" שלהם על מנת לפנות עבורנו את הזמן ולמרק לנו את החיים היפים .

למאמר

מאמר בנושא

הרפלקסיביות המעושה של העסקה הישירה/ עו"ד אילן שמעוני

העסקה ישירה אינה מילת קסם ויכולה להפוך באחת גם למקסם שווא, גם ראשי ארגוני העובדים הפרקטיים מודים כי הדיבור על "העסקה ישירה" ו "כתף מול כתף " הוא נכון אמתי, נחוץ, הכרחי וערכי כאשר מדובר במקצועות ושירותים שהם בליבת הפעילות של הארגון – לא יתכן שמורים יועסקו בבית הספר בהעסקה עקיפה , כך גם כספרים בבנק ,כך גם אחיות בבתי חולים ,כך גם נהגים בחברת אוטובוסים והרשימה עוד ארוכה – זאת ללא ספק שיטה ומזימת העסקה בלתי אותנטית ופוגענית שנועדה לחסוך כסף על גבם של העובדים ואותה יש לעקר מיד .

למאמר

מאמר בנושא

"השקר הטוב" - העסקת עובדים זרים והחוק / עו"ד שמעוני אילן

החוק הישראלי אוסר על העסקת עובדים זרים ללא היתר ורישיון עבודה הניתנים במשורה, בפיקוח ובמכסות מבוקרות לענפי הסיעוד, החקלאות והבניין בלבד ורק באמצעות חברות כוח אדם. מכאן שבוודאי העסקת עובדים זרים בכל יתר ענפי המשק היא העסקה אסורה ולא חוקית המפעילה סנקציות פליליות .

למאמר

מאמר בנושא

שירות ניקיון לגופים רשתיים

גופים רשתיים רבים זקוקים לשירותים מקצועיים בנושא אחזקה וניקיון. הם אוחזים בלא מעט נכסים, משרדים, מפעלים, חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד. החשיבות של שירותי נקיון מקצועיים ואמינים שנותנים שירות לגופים אלו לאורך זמן היא רבה, כדי שיוכלו להתנהל בצורה ייצוגית ומכובדת מול הלקוחות שלהם.

למאמר

מאמר בנושא

שירותי ניקיון – יסודי לאכלוס לאחר בניה

חיפוש אחר שירותי ניקיון בכל יום או מצב הוא חיפוש חשוב שצריך להיעשות בסבלנות, אבל כאשר מדובר בחיפוש אחר שירותי ניקיון לבניין אחרי תהליך של בנייה החיפוש הופך אפילו יותר חשוב.

למאמר

מאמר בנושא

שירותי ניקיון למוסדות רפואיים

שמירה על הניקיון וההגיינה במוסדות רפואיים היא דבר חשוב מעין כמוהו. ההקפדה על הפרטים הקטנים במקרה הזה יכולה לעלות בבריאות של עובדים ושל מטופלים ולכן גם הבחירה בחברת ניקיון מקצועית ואיכותית היא חשובה מאד

למאמר

מאמר בנושא

שירות ניקיון למוסדות חינוך והשכלה גבוהה

מוסדות חינוך והשכלה גבוהה הם לא רק מקומות שבהם מתרחשים ברוב שעות היום שיעורים ופעילויות אלא גם נמצאים בהם בזמן נתון אלפי אנשים. שני הנתונים האלו ביחד הופכים את החשיבות של שגרת ניקיון טובה ואיכותית לקריטית מאד.

למאמר

מאמר בנושא

מהלך הספקת שירותי הניקיון ללקוח

שירותי ניקיון סדורים ושיטתיים מסופקים על פי רוב ב- 3 מופעי שירות עיקריים

למאמר

מאמר בנושא

שירותי ניקיון כמיקור חוץ קלאסי

הניקיון בעולם המודרני ,הוא חלק חשוב ומרכזי ממארג החיים של כולנו ,בתעשייה ,בעסקים ,במסחר, בשירות הציבורי במוסדות להשכלה ,בתי חולים, צבא וממשל וכו'.

למאמר

מאמר בנושא

הפרדיגמה השלטת – התפישה הקולקטיבית

מצבים נתונים בהם מתקיימת אווירה ורמה של ניקיון, היגיינה וסדר הינם מצבים רצויים אשר כל אדם סביר חפץ בהם, שכן באווירה כזאת יש תחושה של רוגע ,סיפוק ודאות וביטחון בריאותי כי אפשר להמשיך ולהתנהל בשגרת היום במחזוריות טבעית ביולוגית כאשר אנו יודעים כי הפסולת וסרח העודף שייצרנו אגב פעילותנו מפונים ומטופלים.

למאמר

מאמר בנושא

השינויים בחוק ומשמעותם

הגברת האכיפה של דיני העבודה השינויים שחלו לאחרונה בחקיקת דיני העבודה והגנת השכר, מטילים על כל ארגון אחריות מלאה באשר לעובדי הניקיון המועסקים במשרדיו.

למאמר

מאמר בנושא

העסקה הוגנת

כחברה שמנהליה צמחו מלמטה, טווס גאה להוביל בשמירה על זכויות העובדים ולדאוג לתנאי העסקה הוגנים ונאורים. אנו מאמינים, כי שמירה על זכויות העובדים משרתת מטרה אנושית בסיסית ובו בזמן תורמת לאיכות השירות.

למאמר

מאמר בנושא

היסטוריה של עולם הניקיון

ההיסטוריה של ניקיון והיגיינה מתחילה עוד בזמנים פרה היסטוריים. מאחר והמים היו תמיד חיוניים לקיום החיים, גר האדם הקדמון בסמוך למקורותיהם והכיר כבר אז מעט מתכונות הניקיון שהם מקנים, או שלכל הפחות עשה בהם שימוש להסרת הבוץ מידיו.

למאמר

מאמר בנושא

ערכו האמיתי של שירות הניקיון למזמין השירותים

מקובל להעריך עיסוק ושירות מ-3 פרמטרים: תוכן התפקיד, כוחות השוק ,ומהתרומה שמניב השרות למקבל השרות.

למאמר